12 порад: як добре виходити на фото

Вам коли-небудь здавалося, що ви не фотогенічні? Дивлячись на розкішні фотографії в Instagram, багато людей думають, що справа в зовнішності. Однак не обов’язково бути професійною моделлю, щоб виглядати добре на фотографіях. Достатньо знати 12 простих трюків, завдяки яким знімок буде відповідати вашим очікуванням.

 1. Якщо ви вирішили замовити фотосесію, але застигаєте перед об’єктивом, відчуваєте страх перед невдалим кадром, розгублені і не знаєте, що робити – це закономірна реакція людини, яка опинилася в нетипових для себе умовах. Важливо прийняти свої страхи і навчитися їх контролювати.
 2. Практикуйтесь перед дзеркалом. Найефективніший спосіб дізнатися свій кут зйомки – знайти його експериментальним шляхом. Визначте, в яких позах ви виглядаєте найвигідніше і як вам слід посміхатися.
 3. Якщо процес фотозйомки є хвилюючим для вас, рекомендую зустрітися з фотографом заздалегідь, щоб обговорити спірні моменти й знизити напруженість.
 4. Одягніться правильно. Ретельно продумайте свій образ, зробіть вибір на користь одягу, який підкреслює переваги вашої фігури. Ніщо не повинно обмежувати ваші рухи. Важливо, щоб ви почували себе впевнено.
 5. Поводьте себе природньо. Фальшива посмішка може зіпсувати враження від фотографії.
 6. Реквізит. Перевірений спосіб позбутися хвилюючих думок.
 7. Оберіть точку опори. Взаємодійте з оточуючими декораціями. Це зробить фото живим та невимушеним.
 8. Очі. Злегка примружуйте очі, щоб погляд став більш переконливим.
 9. Осанка. Намагайтеся не сутулитися. Уявіть, що вас підвісили на нитці за потилицю. Шия і спина одразу вирівняються.
 10. Будьте собою. Невимушеність дозволить проявити свою індивідуальність.
 11. Не зафіксовуйтесь на процесі. Приємна музика та проста розмова допоможуть розслабитися.
 12. Обирайте професіоналів. Тільки професійний фотограф зможе знайти підхід до кожної людини. Вибрати виграшну позу і знизити занепокоєння.

Якісні фото – це відмінний інструмент підвищення самооцінки – Вікторія Бендик