Чек-лист для ділової фотосесії

Бізнес-портрет – популярний жанр. Це ефективний інструмент для створення корпоративного іміджу компанії або бренду. Мета бізнес-портрета – продемонструвати експертність, професіоналізм, надійність і естетику. Для досягнення цієї мети вам допоможе чек-лист.

  • Мета фотосесії має принципове значення. Важливо чітко знати, що ви хочете отримати в результаті. Яке враження має справити знімок і на яку аудиторію він спрямований?
  • Заздалегідь продумайте пози і кути зйомки, щоб діяти за сценарієм. Якщо ви вирішили замовити фотосесію, заздалегідь визначте її стиль та колірну гаму. Такий підхід забезпечить презентабельність і високу якість знімків.
  • Майте кілька комплектів одягу, щоб створити лаконічний і елегантний образ. Вибір універсальної класики або бізнес-кажуал залишається за вами. Яскраві кольори можна використовувати як додаткові акценти.
  • Мейкап і укладка волосся. Рекомендую запросити професійного візажиста. Обличчя і зачіска – важлива частина портрета. Манікюр і педикюр також повинні бути бездоганними.
  • Аксесуари повинні акцентувати увагу на бізнес-тематиці. Краще обрати мінімалістичні і статусні прикраси.
  • Локація. Зйомка в фотостудії забезпечить якісне освітлення і комфортні умови для створення загальної атмосфери кадру.
  • Різноманітність. Старайтесь виходити за межі традиційних портретів з “дошки пошани”. Не обов’язково дотримуватися строго класичного стилю. Рекомендую продумати деталі, які будуть відображати рід занять особи, яку фотографують. Додайте в кадр брендований реквізит. Створіть імітацію робочого процесу. А я, як професійний фотограф у Києві, допоможу з організацією предметної зйомки.

Детально продумайте всі аспекти фотосесії, і тоді ви отримаєте очікуваний результат Вікторія Бендик!