фотосессия, фотограф в киеве - Виктория Бендик

Фотосесія у студії чи на природі? Що обрати!?

Фотографія – це не просто механічне зображення, це вид мистецтва. Фотограф – художник, який бачить цікаві аспекти моделі і може подарувати це бачення іншим. Незвичайний ракурс перетворює звичайний пейзаж на щось неймовірне. Майстер обирає з цілої серії зображень саме той момент, що передає красу і правду природи. Професійний фотограф у Києві зможе розповісти вашу історію, перетворивши її на захоплюючу казку.

Як вибрати вдалий фон для важливих подій

веселий портрет друзів
Доступність любительської зйомки не відміняє професійної фотосесії. Знакові події в житті, важливі моменти не можуть бути зняті випадково або просто так. Тільки професійний фотограф може спіймати урочистий момент, побачити ваш світ, перетворити його на зображення. Для яких подій варто замовити фотосесію:

Де зазвичай проводять фотосесії? Вибір залежить від замовників. Фотостудія або вуличні пейзажі створюють певний настрій. Фотографії будуть зовсім різними.

Багато факторів можуть стати вирішальними. По-перше, сама подія. Для романтичних пар фотограф може запропонувати різні локації. Це наприклад старовинні місцеві дворики. Незвичні архітектурні споруди стануть таємничим фоном для закоханих. Парки та природний ландшафт підкреслюють красу пари у традиційних весільних нарядах. Велику роль відіграє сезон, погода, доступність місць для фотосесії. Головним та єдиним джерелом світла буде сонце, що ускладнює роботу фотографа. Крім того, небагато хто любить бути в центрі уваги незнайомих перехожих, а в публічних місцях без любителів видовищ не обійтися. Студія – комфортне місце для тематичних фото. Вона ідеально підходить для сімейної фотосесії.

Позитивні та спірні моменти вибору місця для фотосесії

gorod
Що я можу порадити як професійний фотограф? Пропоную почати нашу співпрацю з обговорення ваших бажань та ідей. Спілкування допоможе знайти та обрати найкращий варіант. Узагальнено можу розповісти про переваги та недоліки різних локацій. Знаючи красиві місця у Києві, скажу про переваги прогулянкових та вуличних фотосесій:

  • природність та живість фото;
  • різноманітність фонів: річка або ставок у парку, лісові дерева, будівлі;
  • відсутність плати, за винятком ботанічного саду, національних парків та приватних клубів;
  • вибір будь-якого зручного часу, не потрібно заздалегідь замовляти локації;
  • час доби на розсуд – ранок або вечір, фото будуть різними.

З недоліків приділю увагу стороннім людям на вулиці, це часто заважає. Також може бути недостатньо освітлення, доводиться очікувати на сонце. Може несподівано погіршитися погода.
Студія має свої переваги. Спокійна професійна атмосфера, відповідна обстановка. Природні фактори не впливають на якість фото, світло професійно налаштовується. Моделям зазвичай легше розслабитися без сторонніх глядачів. Але фотосесія в студії обійдеться дорожче через оренду та бронювання.

Підсумовуючи, скажу, що обидва види фотосесій можуть бути хорошими, якщо всі настроєні позитивно, а фотограф професійно виконує свою роботу.

Сподіваюсь, ця інформація буде корисною для вас! Якщо у вас є ще якісь питання, не соромтеся запитувати. Ваш професійний фотограф – Вікторія Бендик.

Замовити фотосесію