фотосессия, фотограф в киеве - Виктория Бендик

Майстер-клас від профі своєї справи – Олександра Ктиторчука

Майстер-клас Олександра Ктиторчука

Кожен фотограф спілкується з моделлю по-своєму, з властивою тільки йому енергетикою. У одного вона спокійна й лагідна – “посидіть тут, будь ласка, ось тут будь ласка, привстаньте”, а у іншого вона нестримна й грубовата – “так, ти, курка, йди сюди”.

Останнє можна сказати про Олександра Ктиторчука, на майстер-класі якого я побувала. Незважаючи на всі ці вислови у бік жінок, я для себе відкрила харизматичного й цікавого майстра своєї справи.

мастер-клас Олександра Ктиторчука

Під час лекції він то ходив туди сюди по студії, то сидів і вдивлявся в зображення перед собою, а іноді навіть дурманився поряд з моделями. У цей час всі слухачі сиділи з широко відкритими очима й лінзами об’єктивів, намагаючись зрозуміти: “Як він це робить?”

мастер-клас Олександра Ктиторчука

Ктиторчук безапеляційно заявив: “Я повинен створити шедевр”. Він крутив дівчат, розстібав їх сорочки, лохматив волосся. Говорив досить відверто, його стиль спілкування був зрозумілим, теми були на поверхні.

01
Свої секрети він не приховував, це тішило. Адже приходиш на урок із бажанням дізнатися щось нове, відкрити для себе те, з чим зможеш працювати далі вже на своїй практиці. І водночас мене не покидала думка, що за грубим чоловічим підходом приховується тонкий психолог і великий поціновувач жіночої краси.

1

Ну що ж, було цікаво:

“Фотограф зняв свій шедевр…
А я зняла фотографа, що створює свій шедевр.”

Автор: Вікторія Бендик