Послуги професійного фотографа у Києві

Одна фотографія – це цілий світ щасливих спогадів…

фотосессия киев, фотограф - Виктория Бендик
фотосессия, фотограф в киеве - Виктория Бендик

У кожного майстра є своя спеціалізація. Я з кожним днем розвиваюся завдяки вам, моїм шановним клієнтам. Зараз пропоную декілька активних напрямків у фотозйомці:

    • фотосесія з кіньми;
    • новорічна фотосесія для всієї родини;
    • дитячі свята;
    • весільні зйомки/Love Story;
    • жіноча чи чоловіча портретна зйомка
    • зйомка з домашніми улюбленцями

Замовити професійну фотосесію у Києві за будь-яким із перерахованих вище жанрів дуже легко. Для цього прошу Вас заповнити форму «online заявки» або зв’язатися зі мною за телефоном: +38 (097) 531-08-68

Усі послуги фотозйомки попередньо обговорюються в індивідуальному порядку під час особистої зустрічі. Тому що мені треба бачити і розуміти, як проходитиме процес роботи.

Професійна фотосесія у Києві від Вікторії Бендик

Даний вид послуг можна замовити на будь-яку значущу подію: весілля, вагітність, дитяче свято, фото репортаж з корпоративного відпочинку і т.д. Різновидів жанрів професійних фотографій така кількість, що Ваше бажання обов’язково потрапить під одну з них.

Маю зауважити

Як автор фото, я маю право використовувати відзнятий матеріал у рекламних цілях на своєму сайті, групі у соціальних мережах, презентаціях та виставках.

Якщо ж клієнт бажає зберегти конфіденційність своїх фото, тоді вартість послуг буде вищою на 30% від заявленої. У такому випадку роботи не будуть оприлюднені.