Дайте волю своїй уяві та відчуйте красу природи!

На фотосесіях з конями ви зможете перевтілитися у романтичний образ лицаря або принцеси (а також у будь-який фантастичний або історичний образ – від ковбоя до ельфа), відчути себе в ролі мужнього наїзника та отримати незабутні враження від спілкування з благородною твариною. У фотосесіях беруть участь дружелюбні та покірні коні, тому ви отримаєте багато задоволення від самого процесу зйомки – цей досвід мало кого залишить байдужим, а дітей він зазвичай просто захоплює. Це повернення до коренів, до часу, коли ще не існувало автомобілів і метро, і людина могла безпосередньо спілкуватися з природою.

Замовити фотосесію з конями в Києві можна в будь-який день, незалежно від розкладу конюшні, оскільки я співпрацюю з кількома конюшнями на території Києва та Київської області. Крім того, я допоможу вам вибрати коня, який найбільше підійде для фотосесії. Така зйомка може стати неочікуваним подарунком для ваших близьких, вона може бути відповідною для весільної фотосесії, сімейного свята або просто вихідного дня. Індивідуальна фотосесія також завжди вітається і може бути зроблена в будь-якій задуманій вами тематиці.

Пропоную різні варіанти зйомки з кіньми

Замовити фотосесію з конями у Києві можна в будь-яку пору року, причому для кожного сезону є свої особливості. Простори засніжених полів можуть стати чудовим контрастним фоном для нарядного всадника на чорному коні – або створити тонку гру відтінків, якщо кінь світлої масті. Зйомка навесні – це блакитне небо і буйна зелень, життєствердний настрій і яскраві емоції. Літо – найбільше підходить для групових та сімейних зйомок, можна провести костюмовану фотосесію, реалізувати будь-який образ, про який Ви мріяли – наприклад, дуже гарно виглядає антураж полювання на конях, ковбої, леді в ніжних сукнях. Зрештою, фотозйомка з конями виглядає не менш привабливо і восени, коли глибина неба та різноманітність кольорів створюють хвилюючу атмосферу. У будь-якому випадку, незалежно від пори року, я завжди допоможу Вам створити найвдаліший образ для Вас, а також Ваших рідних та близьких.