Що таке бізнес-портрет?

Ідеальний бізнес-портрет – це повідомлення, що передає інформацію про сферу діяльності особи, її цінності, життєві принципи та діловий підхід. На мою думку, це ефективний інструмент, який ілюструє ваш образ перед клієнтами, партнерами, інвесторами та конкурентами.

Якщо ви бажаєте замовити фотосесію у діловому стилі, ретельно продумайте всі її деталі, щоб викликати правильну емоцію. По суті, це візитна картка, яка вирішує проблеми з іміджем та довірою клієнтів і є вигідною інвестицією в успішне майбутнє. Фото – це крючок, за допомогою якого можна залучити потрібних людей.

Любительське зображення може серйозно підірвати репутацію, не тільки окремого співробітника, але й всієї компанії. Бізнес-портрет – це найкраща реклама вас як професіонала, живу людину, а не відретушованого манекена з натягнутою посмішкою.

Я, як професійний фотограф у Києві, завжди дивуюсь якісті портретних знімків на серйозних веб-ресурсах. Любительські знімки на цифрову фотокамеру та знімки з веб-камери лише псують усю картину. Якісно виконаний портрет спонукне ваших партнерів до висновку, що якщо ви так ретельно підходите до вибору фотографії, то також відповідально ставитиметесь до своєї роботи.

Довіра викликає щирий, непозовний знімок з вдалим ракурсом та позою. Привітний погляд і впевнена посмішка – гарантія успіху в бізнесі. В цьому контексті чудово себе зарекомендувала динаміка в кадрі. Рішення, яке приймуть клієнти на вашу користь, залежить від того, наскільки правильно побудований ваш імідж. Здається, це очевидні речі, але багато хто на дивно ігнорує їх. Тим часом, бізнес-портрет дає можливість розкрити особистість спеціаліста, запам’ятатися аудиторії і вигідно відрізняти вас від конкурентів.