фотосессия киев, фотограф - Виктория Бендик

Як створити фотошедевр?

Цифрова фотографія – звучить складніше, ніж може здатися на перший погляд. Кожна людина бажає визнання. Причому у різних формах. Хтось – у затвердженні близьких, хтось – у вигляді лайків під фото та схвальних коментарів. Сьогодні я розповім про хитрощі, які дозволять створити дійсно сильний знімок.

Якщо ви плануєте замовити фотосесію, пам’ятайте, що технічно бездоганний знімок часто не здатний надихнути нікого. Важливо створити щось цікаве щось що запам’ятають.

Хитрощі створення фотошедевра

  1. Естетика. Фотографія повинна бути красивою з естетичної точки зору. Особливу роль грає якість знімка та освітлення.
  2. Режисура. Усі предмети на знімку повинні не тільки гармонійно поєднуватися один з одним, але й нести певне смислове навантаження. Рекомендую придумати повноцінну історію, побачивши яку, глядач зрозуміє, що передувало кадру і що сталося після нього.
  3. Філософія. Кадр повинен бути не лише цікавим і пізнавальним, але й нести посил. Такі знімки викликають сильні переживання, біль, тривогу, відчай, радість, захоплення. Філософський підтекст змусить замислитись про важливі речі, переглянути свою позицію, змінити сприйняття.

Фотошедевр – це всі три складові в одному знімку. Більшість фотографів допускають неприпустиму помилку – роблячи головний та єдиний акцент на естетиці знімку. Я, як досвідчений фотограф у Києві, рекомендую починати з третьої позиції, адже саме філософська складова в сильних знімках є фундаментальною. По суті, ви піднімаєте актуальну проблему, питання, що хвилює і є гостросоціальним, і на яке знайдеться відгук у широких масах.
Подумавши про посил фотографії, можна приступати до її реалізації. І тут важливо зробити її красивою і якісною. Якщо ви впораєтеся з цим завданням, ваше фото обов’язково викличе справжні емоції. Воно миттєво розлетиться по соціальних мережах. Його побачать сотні тисяч людей. Такий знімок точно не загубиться серед мільйонів інших.

Вікторія Бендик