Які переваги професійних фото для бізнесу?

У епоху бурхливого розвитку онлайн-комунікацій клієнти, партнери і навіть конкуренти хочуть бачити обличчя людей, з якими їм доведеться працювати поряд. Професійні фотографії – це перше, на що звертають увагу люди, переглядаючи ваш бізнес-сайт, або оглядаючи ваше резюме. Важливо, щоб знімок відображав вас з найбільш вигідного боку.

Вибір фотографа

Якщо ви вирішили замовити фотосесію, оберіть професійного фотографа. Любительське фото на цифрову камеру не зможе стати вашою візитною карткою. У цій справі не варто економити. Це чудова інвестиція в успішне майбутнє. Необхідно оцінити досвід роботи фахівця, його портфоліо та веб-сайт. Треба дотримуватися ідеального балансу контрасту та яскравості.

Тримайте спину прямо

Окрім очевидної представницької функції, бізнес-портрет дає можливість показати особистість, що за ним приховується. Важлива будь-яка деталь. Велике значення має осанка. Пряма спина – очевидне підтвердження енергійного професіонала або молодого амбітного спеціаліста. Зверніть увагу, як позують на камеру керівники компаній і топ-менеджери. Якщо ви позиціонуєте себе як амбітного новатора, осанка повинна відповідати даному образу. Не забувайте про мову тіла та позицію рук. Спробуйте використовувати невербальні знаки на свою користь.

Відношення

Якісна фотосесія та бездоганна осанка – це лише половина успіху. Завдання бізнес-портрету – нести певне повідомлення, представляти ваш бренд, особистість, цілі та життєві принципи. Я, як практикуючий фотограф у Києві, не рекомендую ховатися за нейтральним та безособистим образом, який не відповідає дійсності. Сучасний бізнесмен повинен демонструвати себе як справжню особистість. Правильно побудований імідж залишить враження на людей, і вони обов’язково захочуть працювати з вами.

Вікторія Бендик – ваш професійний фотограф у Києві!